Auchan v Polsku

Nákupy v zahraničí jsou mezi Čechy stále oblíbenější. Posilující koruna i zmenšující se jazyková bariéra patří mezi významné plusové faktory, které se na tomto jevu podílejí. Vyplatí se nakupovat především u netradičních módních značek, které u nás prozatím nemají zastoupení (např. Primark) nebo v tradičních levných supermarketech s kvalitními potravinami, mezi které patří například Auchan v Polsku.

Tato značka má své kořeny ve Francii. Tamější obyvatelé si velmi potrpí na kvalitu potravin, přitom však za ně nejsou ochotni platit přemrštěné částky. A právě proto založil Auchan v roce 1961 první supermarket ze své sítě, která se velmi brzy začala rozrůstat téměř raketovou rychlostí.

Auchan v Polsku

Auchan v Polsku

Ale trvalo víc než 30 let, než byl lidový supermarket Auchan otevřen i v Polsku – stalo se to konkrétně v roce 1996 nedaleko Varšavy. Ale obchody této značky najdete dnes po celém světě – více než 800 poboček je rozeseto celkem po 15 zemích v Asii i v Evropě. Jen v Česku zatím zástupce chybí, takže vám nezbude nic jiného, než se vypravit na nákupy právě do Polska.

Koupíte zde drogerii, spotřební zboží, elektro i čerstvé potraviny. Právě na těch je image celé značky založeno a jejich nabídka je proto nejširší. Dostanete tu nejenom výrobky tradičních značek za skvělé ceny, ale také výrobky z vlastních produktových řad ve velmi dobré kvalitě.

Kde se dozvědět více informací.

Nechybí samozřejmě ani pravidelně pořádané reklamní akce a obsáhlé sezónní katalogy. Do našich poštovních schránek si bohužel cestu nenalezly, a to ani v pohraničí. Ale vše si můžete prohlédnout na internetu, ideálně na oficiálních stránkách Auchan.pl.

Kde najít pobočky značky Auchan v Polsku?

Orientovat se ve skutečně bohaté nabídce poboček Auchan v Polsku není vůbec jednoduché. Přinášíme vám tedy seznam těch nejpřístupnější i s adresami. Stačí si vybrat tu, která bude právě pro vás autem nebo autobusem dostupná nejlépe.

Bielsko-Biała

Adresa: ul. Boh. Monte Cassino 421

Jelenia Góra

Adresa: ul. Al. Jana Pawla II. 51

Katowice

Adresa: ul. Trasa Nikodema i Józefa Renców 30

Katowice

Adresa: ul. Pułaskiego 60

Kobierzyce

Adresa: ul .Francuska 6

Mikołów

Adresa: ul. Gliwicka 3

Opole

Adresa: ul. Sosnkowskiego 16

Racibórz

Adresa: ul. Rybnicka 97

Rybnik

Adresa: ul. Jana Kotucza 100

Tychy

Adresa: ul. Bielska 107

Wałbrzych

Adresa: ul. Henryka Wieniawskiego 19

Wrocław

Adresa: ul. Boleslawa Krzywoustego 126

Zgorzelec

Adresa: ul. Słowiańska 3

Żory

Adresa: ul. Francuska 11

Bytom

Adresa: ul. Strzelców Bytomskich 96

Opole

Adresa: ul. Wroclawska 152

Zabrze

Adresa: ul. Szkubacza 1

Doporučujeme: ať už do Auchanu v Polsku zamíříte jen na menší nákup nebo budou vaše ambice sahat mnohem dál, vždy si vezměte s sebou o něco větší finanční rezervu. Může se vám totiž stát, že vás místní výhodné ceny zaujmou natolik, že se domů vrátíte s nákupem rovnou na celý měsíc, tak ať se u pokladny vyhnete trapným chvilkám!

Zanechte odpověď