Chvilka pro tebe soutěžní kupon

Chvilka pro tebe je velmi oblíbený časopis pro ženy. V časopisů je hodně tajenek a křížověk, kdy je možné vyhrát různé výhry. Je třeba však odeslat soutěžní kupon.

Chvilka pro tebe – časopis pro ženy

Chvilka pro tebe je velmi oblíbený časopis pro ženy. Patří u starších žen mezi nejprodávanější časopisy na trhu. Je to hlavně díky správně zvolenému redakčnímu obsahu, který je zkombinován s různými tajenkami. Načerpáme tedy nové informace a zároveň také procvičíme naše mozkové závity při řešení tajenek.

Chvilka pro tebe: Jak odeslat soutěžní kupon?

Je více možností jak můžete odeslat soutěžní kupon do časopisu Chvilka pro tebe. U tajemky je vždy zveřejněné číslo a další informace, kam se má zaslat SMSka. Jedná se o zpoplatněnou SMSKu. SMS zpráva stála 9 Kč (mohlo se změnit)

Pokud však vládnete internetu, tak je možné soutěžní kupon zaslat přes internet na tomto odkazu:
http://www.bauermedia.cz/casopisy/chvilka-pro-tebe/soutezni-kupon/

Je třeba vyplnit veškeré údaje o vaší osobě a také telefon, aby vás mohly kontaktovat. Pak už následují soutěžní údaje. Vždy je nutné uvést číslo časopisu a také stránku na které byla tajenka zveřejněna. A samozřejmě se nesmí zapomenout na samotné řešení tajenky.

Můžete si pak stáhnout potvrzení v PDFku.

4 komentáře

  1. Po vyplnění soutěžního kuponu jsem našla pouze že ho mohu uložit, ale nikde jak ho odeslat. Zkoušela jsem to na různých webových stánkách, ale nikde jsem to nenašla. Poradí mi někdo?

Zanechte odpověď