KaufPark Drážďany

Také byste chtěli vyrazit na nákupy do Německa, ale obáváte se nepřehledného proplétání městskými uličkami? Nebo přes Německo jen projíždíte a nemáte čas na dlouhé zastávky? Pak je pro vás KaufPark Drážďany doslova jako stvořený. Vše potřebné totiž nakoupíte už na předměstí.

KaufPark Drážďany leží přímo na cestě do Čech velmi blízko dálnice A17. Není tudíž nutné vůbec zajíždět do města, předměstí bohatě postačí. A kdybyste chtěli doplnění proviantu nebo drogerie spojit s trochou zábavy, leží hned vedle velký plavecký bazén a několik autosalonů. Svůj vůz pak můžete nechat na velkoryse řešeném parkovišti, kde obvykle najdete místo i v té největší předvánoční špičce.

Přímo z Drážďan pak ke KaufParku zajíždějí autobusové linky 1,9 a 13. Zastávku hledejte pod názvem Prohlis a nemusíte se bát, všechny uvedení linky zde končí. Nikam tedy zaručeně nepřejedete.
KaufPark Drážďany

KaufPark Drážďany – otevírací doba

Každý, kdo někdy nakupoval v Německu, je vždy trochu zklamán málo přívětivou nakupovací dobou místních obchodních center a ani KaufPark Drážďany není v tomto ohledu výjimkou. A jak to tedy vypadá?

Adresa: Dohnaer Strasse 246

Pondělí až čtvrtek: 10:00 až 20:00 hod

Pátek až sobota: 10:00 až 21:00 hod

Neděle: zavřeno (vyjma nákupních nedělí obvykle během adventu).

KaufPark Drážďany – seznam obchodů

Adler

Obchod zaměřený především na dámskou módu a doplňky. Leží v přízemí.

Apotheke

Drogerie, lékárna, kosmetika a potřeby pro wellness. Vstup najdete hned v přízemí.

Bäckerei Möbius

Oblíbený saský řetězec pekáren (doporučujeme především bramborový chléb), s bohatou nabídkou sýrů, vín, ovoce a zeleniny. V obchůdku se nachází také malá kavárna. Umístění v přízemí.

Bijou Brigitte

Vyhlášený prodejce bižuterie, hodinek, klenotů a módních doplňků. Leží v Přízemí.

Bonita

Oblíbený obchod s módním oblečením pro všechny, kdo preferují nízké ceny a nejrůznější slevy. Stačí zamířit do přízemí.

Fielmann

Německý řetězec se sortimentem brýlí, obrouček a kontaktních čoček. Najdete tu také klenoty, hodinky a bižuterii. Filmann najdete v 1. patře.

Hess Schuhe

Obchod s obuví, sportovním koženým zbožím, nabízející velmi přívětivé ceny v 1: patře obchodního domu KaufPark.

Nordsee

Řetězec s potravinami, vyhledávaný především kvůli báječným rybím specialitám přímo z Norska. Pokud chcete ochutnat něco nevšedního, naveďte své kroky do přízemí.

Parfümerie Douglas

Tady v přízemí koupíte především parfémy a nejrůznější dekorativní kosmetiku, stejně jako široký sortiment wellness a drogerie.

Skandal

Rovněž přízemí, kde vám nabídnou nejrůznější textil a látky, spolu s módou, módními doplňky a kvalitní bižuterií.

Spreewaldprodukte

Pokud vás zajímají především lokální potraviny v biokvalitě, zamiřte sem. K mání jsou především sýry, spolu s ovocem, a zeleninou a také výběr těch nejlepších německých vín. Leží ihned v přízemí

Zanechte odpověď