Nákupy v Pandorfu

Rakousko je doslova rájem milovníků outletu ze všech koutů světa. A nejvyhledávanější outletové centrum najdete právě v Pandorfu. Ale není Pandorf jako Pandorf. Tento název nese jak známé nákupní centrum (oficiální název zní Designer Outlet Pandorf), tak blízká vesnička s necelými pěti tisíci obyvatel. Dejte si tedy pozor, až budete odbočovat podle směrovek.

Kudy do Pandorfu?

Úplně nejjednodušeji se do outletového ráje dostanete ze Slovenska. Prostě najedete na dálnici A6, kterou opustíte výjezdem na silnici B50 (Gattendorf). Po pár metrech odbočíte vpravo na silnici s číslem 10 (směr Neziderské jezero). A jakmile dorazíte do Vídně, zamíříte opět na dálnici A4, odtud na výjezd Neusiedl – Gewerbepark a už jste skoro tam. Krátkou vzdáleností, která vám zbývá, vás spolehlivě provedou ukazatele. Vypadá to složitě, ale celá cesta vám nezabere od opuštění slovenského území více než 30 minut.

Nákupy v Pandorfu

Co se vyplatí sledovat?

Nákupní centrum Designer Outlet Pandorf se rozkládá na ploše 37 000 m2 a na této velké ploše hostí přes 170 obchodů nabízejících více 600 oděvních značek z celého světa. Ale nejde tu jen o módu, k mání jsou i boty, šperky, elektronika, hračky nebo třeba porcelán. Vaše výprava za vánočními dárky tak zcela určitě nezůstane nenaplněná.

Nákupy v Pandorfu jsou oblíbené především kvůli tradičnímu doslova obřímu výprodeji. Ten se koná jednou ročně a cenovky se mohou změnit klidně o 90 %. Přesný termín však bývá znám jen pár dní dopředu, takže se rozhodně vyplatí sledovat aktuální info. Vždy však platí, že ať už je atmosféra jakkoli napjatá, nakupování tady si vždy příjemně užijete.

Dalším často využívaným benefitem při cestování ve větších skupinách je možnost skupinové rezervace od 20 osob výše. Každý účastník takové akce pak obdrží 10% slevu do všech obchodů v Pandorfu v podobě dárkové kartičky.

A za třetí rozhodně doporučujeme návštěvu některého z infopointů. Získáte zde tipy na výlety do okolí s informačními brožurami, výhodné ubytovací a gastronomické balíčky, suvenýry, regionální karty atd. Jde o ideální odrazový můstek pro výlety do okolí.

Obrovská nabídka s minimálně 30% slevou

Veškeré zboží, které je zde k mání, získáte s minimálně 30% slevou oproti původním cenám. Jde o ideální příležitost k doplnění již vyprodaných kousků nebo naplnění šatní skříně značkovými modely za skvělé ceny.

Oblíbené jsou také sezónní kolekce doplňků, dekorací a dalších nezbytnůstek, které vám doma pomohou vytvořit tu správnou atmosféru.

V areálu obchodního centra Outlet Designer Pandorf najdete i bankomaty (ve většině obchodů však bez potíží zaplatíte kartou) a samozřejmě velké množství parkovacích míst. Děti tu pak najdou herničku i moderní hřiště s interaktivními prvky. Coby kamenem dohodil pak najdete supermarket Centrum, kde můžete výhodně zakoupit potraviny a drogerii.

Zanechte odpověď