3 důvody pro pořízení kvalitního botníku

Vstoupili jste do bytu a málem se přerazili o rozházené boty? Samozřejmě muselo následovat dlouhé rozčilování se a klení. Možná jste si ale nakonec všechno odpustili, když jste zjistili, že boty prakticky stejně nemáte kam vložit. Právě z toho důvodu se vyplatí vsadit na moderní botník, který veškeré zmiňované problémy vyřeší. Pokud o něm už uvažujete, ale stále ještě nejste nahlodáni tolik, že byste museli utrácet peníze, jste na správné adrese. My se totiž na 3 hlavní důvody hovořící pro pořízení tohoto nábytku podíváme mnohem podrobněji.

1. Pořádek v předsíni zaručen

Moderní botníky dokážou zajistit v předsíni dokonalý přehled a pořádek. Boty se do nich totiž dají velmi jednoduše vložit a opět v případě potřeby využít. Záleží hodně na tom, jakou variantu botníku zvolíte. Tradiční botník vypadá moc hezky a je také nejlevnější. Mnohdy se vybírají variace, jež jsou součástí velkého vestavného setu. Ten může pojmout i věšáky a další výbavu předsíně. Máte poněkud stísněnější předsíň? Nemusíte si zoufat, na trhu existují výklopné botníky, jež dokážou spousty potřebného místa efektivně ušetřit. Vyklopí se jen v případě obouvání a zouvání bot.

Výklopný botník

2. Elegantní nábytek, jenž potěší oko

Vybrat si dnes botník, který bude vypadat perfektně, není až takový problém. Volit je možné ze spousty dekorů. Nemusíte nutně zůstávat u bílé, případně tradičního dekoru buku. Velmi oblíbené jsou především tmavé variace olše, kaštanu a jiných tmavších dřevin. Když se konstrukce doplní o kování z nerezu, případně z jiného kovu, není co řešit.

3. Posaďte se, prosím

A co takový botník lavice? Sedací variace botníků jsou také hodně oblíbené. Ocení je především starší lidé, již mají potíže s ohýbáním se při obouvání i vyzouvání bot. Vybrat si všechny zmiňované modely můžete v pestré nabídce na Dona-shop.cz.

Zanechte odpověď