Aquapark Tropicana v Polsku

Jedete na návštěvu k našim severním sousedům a chcete si najít ubytování, u kterého nebude chybět pořádný aquapark? Nebo si jen chcete udělat výlet a dopřát si pořádné vodní radovánky?

Síť polských hotelů Golebiewski, které se nachází v Karpaczi, Wisle, Bialystoku a Mikolajkách nabízí aquaparky Tropicana, které najdete přímo v areálech hotelů.

Vybavení všech aquaparků je v zásadě podobné. Všude najdete plavecký bazén s délkou 25 metrů a hloubkou vhodnou pro nejmenší plavce i pro zdatné, rekreační bazén s vlnami a v některých případech i umělými tryskami, brouzdaliště s teplejší vodou pro děti a většinou také bazén s hydromasáží a bazén typu řeka. Samozřejmostí jsou tobogány. V letních měsících nabízejí aquaparky ve Wisle, Mikolajkách a Karpaczi vnější bazény a možnost relaxace na slunečné terase s lehátky a výhledem na hory. Nebojte se přijít s dětmi, aquaparky jsou na ně připraveny.

Nechybí rovněž vybavení pro milovníky vířivek a saunování. V každém z aquaparků se nachází minimálně 3 sauny (s různými vůněmi, například alpských bylin, eukalyptu, kosodřevin), solná jeskyně a sněžno-ledová jeskyně. Různé druhy vířivek (bahenní, mořské, aromatické) rovněž přispějí k vaší větší pohodě a relaxaci. Jistě vás potěší také posilovna.

Každý z aquaparků je nicméně trochu jiný a doporučujeme si tedy ověřit dostupné atrakce u vámi vybraného aquaparku předem na webových stránkách. Aquaparky mají většinou otevřeno od 8 do 21 hodin. Vstupné pro dospělého na 1,5 hodiny se pohybuje od 30 zl (u méně vybaveného aquaparku v Bialystoku) až po 40 zl (u ostatních). Děti do 14 let platí 15 zl, respektive 20 zl. Děti do 4 let plavou zdarma. Hoteloví hosté mají vstup rovněž zdarma.

Zanechte odpověď