Botox na vlasy

Znáte botox na vlasy? Plánujete jeho vyzkoušení? Přečtěte si, pro jaké vlasy je botox vhodný a na jaké problémy konkrétně může pomoci. Určitě jste už slyšeli o botoxu, který se aplikuje na pleť, pomůže ji vypnout a vyhladí vrásky. Tento botox má podobné efekty na vaši hřívu. Jedná se vlastně o něco na styl plastické operace, která pomůže přímo vašim vlasům.

Botox je vhodný pro každé vlasy. Můžete si ho nechat aplikovat na krátký i dlouhý střih. Nejlépe uděláte, pokud za tímto účelem navštívíte specializované kadeřnictví, kde vám botox nanesou. Pokud se i přes naše doporučení rozhodnete pro domácí aplikaci, můžete vyzkoušet například botox na vlasy značky L’Oreál. Jedná se snad o jedinou vlasovou kosmetiku, která je k tomuto účelu určena na domácí použití.

Co je to botox na vlasy

Hned na začátku dnešního článku bychom vám chtěli objasnit, co je to vlastně botox na vlasy – o co se konkrétně jedná. Vlasový botox je speciální metoda, která přináší řešení pro poškozené vlasy bez lesku, co mají narušenou strukturu a na něž už běžně dostupné přípravky nepomáhají.

Vaše vlasy mohou být takto oslabené například častým fénovaním, žehlením nebo naopak natáčením. Nedostatek vitamínů se u nich může projevit v důsledku nevyváženého jídelníčku nebo po porodu. I tehdy vám je botox pomůže zregenerovat.

Botox na vlasy

Jak funguje

Ptáte se, jak tento botox funguje? Využívá molekul, které pronikají hluboko do vašich vlasů a vyplňují v nich místa, která jsou poškozená. Dochází tedy k vyztužení vlasového vlákna zevnitř. Na stejném principu funguje i botox, který se využívá na obličeji. Proto tento název, byť vlasový botox nebo s tím aplikovaným na pokožku nic společného.

Aby botox opravdu mohl zafungovat, je dobré kromě zacházet se svými vlasy šetrněji. Po aplikaci tedy omezte barvení vlasů, jejich fénování a další nešetrné metody. Naopak se snažte o své vlasy pečovat opravdu šetrně.

Výhody

Vlasový botox přinese vašim vlasům ozdravení. Slibuje například hloubkovou regeneraci, sjednocení jejich struktury, zvýšení pevnosti a hebkosti. Jedná se o jednu z nejpokrokovějších metod, kterou svým vlasům můžete v rámci dlouhodobé péče zajistit.

Vlasový botox v kadeřnictví

Pokud se rozhodnete na botox zajít do kadeřnictví, přesvědčte se nejprve o tom, že ho vaše kadeřnice aplikuje. Botox se nanáší do vlasů pomocí injekční stříkačky, kdy se dostane přímo do poškozených vlasů, kterým vyplní nerovnosti. Péče je tedy vlasů poskytnuta pouze zevně. Botox je krátkodobá metoda a jeho kúra obvykle vydrží na 10 umytí. Aplikace trvá zhruba hodinu.

Doma

Botox si na své vlasy můžete aplikovat i doma. Celou kúru zakoupíte u značky L’Oreál. Tento botox stejně jako ten z kadeřnictví poskytne vašim vlasům okamžitou regeneraci. Skládá se z několika přípravků. Přímo na nich najdete informace o tom, jak botox správně aplikovat, aby fungoval.

Zanechte odpověď