Castorama v Polsku

Nakupujete-li rádi v nejrůznějších hobby řetězcích s širokým sortimentem, pak vás Castorama v Polsku určitě zaujme. Pyšní se první místem v kategorii polských hobby prodejen a ceny i výběr produktů jsou zde opravdu nadstardní. Podmínkou ale je, že nesmíte zamířit do prodejny Castoramy, které leží nejblíže k našim hranicím…

Stavíš-spravuješ-vybavuješ – tak by se dalo shrnout heslo hobby řetězce Castorama. První hobbymarket byl otevřen ve Francii před více než 40 lety. Dceřiná společnost Castorama Polsko pak spatřila světlo světa v roce 1994, přičemž první prodejnu otevřela o tři roky později. Dnes najdeme na území našeho souseda 38 prodejen, z nichž každá jedna má deset specializovaných oddělení, ve kterých najdete vše – od nábytku až po obklady do koupelny. Zboží získává od více než 700 dodavatelů a o spokojenost všech zákazníků se stará více než 8 500 zaměstnanců.

Všechny, kdo chtějí vybavit své bydlení určitě potěší, že v nabídce Castoramy naleznou více než 50 000 produktů, vystavených na 350 000 m2 prodejní plochy.

Castorama v Polsku

Díky tomu, že prodejny Castoramy jsou rovnoměrně rozmístěny ve všech regionech v Polsku, není problém vydat se za levnými nákupy hobby vybavení prakticky z jakéhokoliv koutu České republiky. Nejblíže k hranicím leží Castorama Cieszyn (Český Těšín), kterou také zákazníci z Čech a Moravy navštěvují nejčastěji. Otvírací doba je velmi příznivá, stejně jako ve všech pobočkách Castorama v Polsku.

Castorama v Polsku – otevírací doba

pondělí až pátek: 7:00 – 21:00 hod

sobota: 8:00 – 20:00 hod

neděle: 10:00 – 19:00 hod

O svátcích mají prodejny vždy zavřeno.

Pokud ale chcete skutečně ušetřit, pak se Castoramě v Cieszyně zdaleka vyhněte. Kvůli davům Čechů jsou zde ceny veškeré sortimentu v průměru o 15-30% vyšší než v ostatních pobočkách (i tak je ale nákup zde výhodnější než v ČR). Velmi dobře dostupné prodejny najdete i v Bielsko-Biala nebo Jelení Goře.

Náš tip: Pokud nejedete do Castoramy za konkrétním produktem, můžete rovněž velmi dobře nakoupit v prodejnách Leroy Merlin.

Proč nakupovat v Polské Castoramě

 • Ceny o 30-50% nižší než u nás.
 • Leták s výhodnými slevovými akcemi 1x měsíčně.
 • Nízké ceny sortimentu udržované po celý rok.
 • Výhodné množstevní slevy.
 • Nepoužité výrobky lze vždy vrátit.
 • Garance nejnižší ceny – jestliže narazíte do 15 dnů od nákupu na stejný výrobek za nižší cenu u konkurence, Castorama vám rozdíl doplatí.
 • Vysoká kvalita zakoupených výrobců.
 • Profesionální poradci na ploše obchodu, kteří se vším ochotně poradí.
 • Aktuální leták naleznete i online. Stačí navštívit stránky Castorama.pl.
 • Množství DIY návodů na výukových kartách nebo demonstrace postupů přímo na prodejně.
 • Díky konceptu Do It Yourself Castorama zdejší výrobky snadno odlišíte od sortimentu jiných hobby prodejců.

Zanechte odpověď