ČT24 živě na internetu

Zprávy ze světa, domova a další informace obdobného typu. To je soubor dat, po němž většina lidí v dnešní době touží a prahne. Dopřávat si je můžete nejrůznějšími způsoby. Někdo vsadí na internet, jiný zase na televizní vysílání. V současnosti však existuje praktická kombinace obojího.

Je to ČT24 živě na internetu. Online vysílání, které je dostupné všude tam, kde máte k dispozici datové přenosy. Bezplatná varianta zpravodajství, jež máte neustále při sobě.

ČT24 živě se vším všudy

Tento zpravodajský kanál započal své vysílání v roce 2005. Jak již samotný název televizní stanice prozrazuje, jde o nepřetržité vysílání aktuálních zpráv libovolného typu. Profesionální zpravodajství řídící se poměrně výstižným sloganem „Váš informační náskok“.

ČT24  pro chytré telefony

K živému vysílání se přihlásí skutečně kdokoliv. Pakliže vlastníte mobilní telefon na platformě Android, ulehčíte si sledování. Nemusíte v telefonu otevírat internetový prohlížeč a zdlouhavě hledat stránky živého vysílání. Jednoduše pustíte aplikaci a máte všechno aktuální dění online.

Hlavní zprávy za 24 hodin

ČT24 živě na internetu má podobu nejenom živých, ale i textových zpráv. Na stránkách České televize jsou připraveny články a komentáře k aktuálně probíhajícím kauzám a nepřehlédnutelným problematikám u nás i v zahraničí.

Narazit můžete hned na několik tematických blogů.

  • Domácí zprávy
  • Světové zprávy
  • Uprchlíci
  • Regionální zprávy
  • Ekonomické zprávy
  • Kulturní zprávy

Přejděte na živé vysílání ČT24

Přestaňte bědovat, že právě nesedíte u svého domácího televizoru a nemůžete sledovat své oblíbené zpravodajství. Vždyť existuje daleko pohodlnější a rychlejší cesta, jak se dostat k tíženým informacím. Využijte ČT24 živě na internetu a oprostěte se od běžných návyků.

Dnes vám neuteče skutečně žádná novinka.

Zanechte odpověď