Hydrolifting obličeje

Hydrolifting obličeje přináší možnost omlazení pleti vysoce intenzivně, avšak neinvazivně. Má okamžitý efekt, pleť je viditelně jasnější, pevnější, pružnější a zářivější. Která žena by netoužila právě po této podobě krásy? Nyní je dostupná, relativně snadno.

Revitalizační koktejl pro vaši pleť

Stačí zajít do profesionálního kosmetického salónu a oddat se proceduře nazvané hydrolifting obličeje, která je založena na aplikaci kyseliny hyaluronové, ale i dalších antioxidantů, omlazujících aminokyselin, vitamínů a minerálů.

Hydratace pokožky a její vyhlazení, které se odráží již v samotném názvu procedury, využívá revitalizační koktejl s kyselinou hyaluronovou. Ten se aplikuje do pokožky tak důkladně, že okamžitě dochází k regeneraci kolagenních a elastických vláken. Výsledkem je dokonalá hydratace a omlazující efekt.

Obličej

Unikátní zkrášlující procedura

Celá procedura je nebolestivá, naopak péče o pleť je pociťována jako velmi příjemné ošetření. Každý salón má pochopitelně svoje postupy, záleží také na konkrétní kosmetičce.

Hydrolifting obličeje v salónu Body Factory Olomouc probíhá speciální aplikací. Zmiňovaný revitalizační koktejl s obsahem kyseliny hyaluronové, aminokyselin, nukleových kyselin či omlazujících vitamínů a minerálů doplňují skleněné baňky využívané k jemnému podtlaku a lymfatickým tahům.

Jde o uvolnění lymfatických uzlin, lymfodrenáž obličeje a dekoltu, hloubkové vyčištění pleti a enzymatický peeling. Až poté následuje aplikace kyseliny hyaluronové, kolagenového séra a také hadího séra s botoxovým efektem. Pomocí speciálního nástavce se revitalizující složky zpracovávají do pleti, tím dochází k intenzivnímu liftingu. Po liftingové péči je na řadě péče hydratační. Má podobu hydratační pleťové masky a vysoce hydratačního krému na úplný závěr ošetření.

Výsledkem je zářivě krásná pleť. Jemné vrásky jsou vyhlazené, hluboké zjemněné, již po prvním ošetření. Nezní to lákavě?

Zanechte odpověď