Jak vypadá ideální vánoční dárek pro sportovního nadšence?

Ne vždy je to nová tenisová raketa nebo kopačky. Vždyť řada milovníku sportu jsou spíše fanoušci, než že by u milovaného sportu „cedili“ vlastní pot. Ještě pár let zpátky to byla velkoplošná televize. Sledovat doma zápasy jako v kině – to byl hit několika sezón. A co věnovat nyní? Jeden skvělý nápad pro vás máme.

Věnujte k Vánocům sportovní zájezd

Miluje váš táta, manžel nebo dokonce syn fotbal? Vyšlete je klidně společně na některé významné utkání. Ne u nás, ale dál – na evropskou ligu či na MS. Právě fotbalové zájezdy jsou jedny z nejoblíbenějších. Protože Češi fotbal milují.

Foto

Milujeme ale i hokej. Vaše muže můžete obdarovat vstupenkami na některý zápas NHL nebo opět na MS. Zážitkem na celý život je rozhodně účast na Velké ceně Formule 1. Za rohem máme oblíbený maďarský Hungaroring, dopřát jim máte možnost i Abú Dhabí, Velkou cenu Španělska, Monaka či třeba Rakouska.

Dalším hitem jsou tenisové zápasy, Moto GP, rugby, basketbal, či letecké závody Red Bull Racing.

Nevyznáte se v tom? Nevadí, když vám má kdo poradit

Kompletní sportovní zájezdy, včetně zajištění dopravy, ubytování i vstupenek na sportovní akci, zajišťuje cestovní kancelář Čezproka. Nabídne vám nejen kompletní zájezd, ale třeba i jen samotné vstupenky. Oblíbené jsou též zájezdové balíčky, kdy si lze v rámci jednoho zájezdu užít sportovních akcí hned více.

Cestovní agentura zařídí vše na klíč. Navíc umí skvěle poradit či doporučit vhodné řešení právě pro vás.

Když nevíte, čím přesně potěšit, je tady i možnost věnovat i dárkový poukaz na sportovní zájezd. Ten vám firma v případě zájmu připraví i ve vašem vlastním designu.

Sport a dovolená v jednom – a na míru

CK Čezproka organizuje i sportovní zájezdy spojené s dovolenou. S manželem si vyrazíte poznávat krásy Maďarska, užijete si známé wellness lázně a současně se spolu podíváte i na Velkou cenu Formule 1. Právě tento typ zájezdů je nejoblíbenější.

Zanechte odpověď