Jste nespokojená se svým dekoltem? Plastika prsou může být řešení

Proporce ženského těla se během těhotenství a zejména i po porodu výrazně mění. S kilogramy navíc zatočíte pravidelným cvičením a zdravým stravováním. Prsa však dostávají během období kojení pořádně zabrat, přičemž jejich elasticita už potom není stoprocentní. Pokud se vám nezamlouvá vzhled vašeho dekoltu, dokonce kvůli poprsí upadáte do depresí, měla byste zvážit plastickou operaci.

Jestliže se domníváte, že plastika prsou je pouze pro ženy s malým poprsím, které prahnou po větším čísle, jste na velkém omylu. Pod daným plastickým zákrokem se neskrývá pouze zvětšení, respektive zmenšení ňader, ale také jejich modelace a zvednutí. V následujících řádcích vám prozradíme, jak taková plastika probíhá a na koho se obrátit, abyste neprohloupila.

Žena

Jak probíhá plastika prsou?

Samotnému zákroku předchází konzultace s plastickým chirurgem, jenž zhodnotí, jak by se měla prsa opravit, aby vám bylo navráceno ztracené sebevědomí. Jestliže jste po odstavení dítěte od kojení ztratila prsa úplně, zřejmě oceníte jak zvednutí prsou, tak současně i jejich zvětšení. Plastická chirurgie je vskutku rozmanitá a dokáže naplnit očekávání i nejnáročnějších zákaznic. Jakmile podstoupíte vstupní vyšetření, s lékařem naplánujete termín, kdy k plastické operaci dojde.

Plastický chirurg vám navrhne optimální metodu augmentace prsou. Zvětšení se provádí buď prsními implantáty, nebo vlastním tukem, což je takzvaný lipotransfer. Pokud požadujete modelaci s augmentací, tedy zvednutí prsou a jejich současné zvětšení implantáty, není to žádný problém. Jedná se o kombinaci dvou metod, kterou provádí plastičtí chirurgové poměrně často, a to zejména maminkám, které přestaly kojit.

Zvětšení prsou jako takové trvá 1 až 2 hodiny, jejich modelace je o něco delší a zákrok většinou zabere 2 až 3 hodiny. Stejně tak i kombinovaná plastická operace je na zhruba 2 až 3 hodiny.

Při zvětšení prsou provede chirurg řez v podprsní rýze, v oblasti prsního dvorce či v podpaží, kudy zavede prsní implantát. Jakmile jsou implantáty vloženy na místa, kam patří, chirurg ránu zašije, přiloží na ni sterilní krytí a vzápětí prsa obváže obinadly. Po plastické operaci prsou je nezbytné nosit speciální podprsenku a dodržovat režim, který vám klinika nastaví. Jedině tak docílíte toho, že se prsa po zákroku dobře zahojí a budou vypadat tak, jak jste si přála.

Kdo plastickou operaci provádí?

Protože dekolt je pro ženu něco, na čem závisí její sebevědomí, neměla byste výběr kliniky podceňovat. Samozřejmě v Praze je hned několik klinik estetické medicíny, přičemž jednou z nich je Aesthevita. V jejím portfoliu služeb najdete kromě plastické operace prsou také plastické operace obličeje, dermatologii či zákroky pro muže.

Zanechte odpověď