Kam na školní výlet?

Pokud chcete dopřát své třídě jedinečný školní výlet plný zážitků, zvolte zážitkový park Fábula. Kapacita parku zajišťuje maximální komfort bez zdlouhavých front. V oploceném parku se vám také žádné dítko neztratí. Rodinné prostředí s dostatkem místa a času na aktivity jistě oceníte.

Školní výlet do zážitkového parku Fábula je vhodný pro MŠ a 1. stupeň ZŠ. Zábavný, celodenní program je naplněný zážitky až po okraj. Je plný interaktivních a naučných aktivit, které připravil tým profesionálů z oblasti školství, cestovního ruchu a divadla. Oceníte program s animátory, temnou místnost, nové herny i rozšířené venkovní hřiště. Můžete sem, i když prší. Těšit se můžete na cestu pohádkovým sklepením, únikovou hru i kreativní tvoření v dílnách. Brány pohádkové říše jsou otevřeny od 8:00 hodin a odjíždí se nejpozději v 16:00 hodin. Přímo před areálem je parkoviště.

školní výlety

Organizace školních výletů

Po příjezdu na školní výlet obdržíte informace a každé dítě i učitel dostane hrací kartu včetně plánku areálu a časového harmonogramu. Po areálu se mohou děti pohybovat samostatně a lze si s třídou užít v klidu každou volnočasovou aktivitu. Můžete využít bludiště, hlavolamy, obří společenské hry nebo se podívat do mini ZOO na zvířátka. V čase prohlídky pohádkového sklepení se pak dostavíte na nádvoří a vydáte se na cestu za pokladem. V čase programu s animátorem se zase dostavíte do divadelního amfiteátru. Zábavní park Fábula si užijí děti všeho věku i zaměření.

Školní výlet

Tvoření v kreativních dílnách

Školní výlet si můžete zpestřit tvořením v dílnách. Vyberete si společnou techniku a předem ji nahlásíte. Pohádková bytost pak rozdá dětem materiál a zástěrky. Všem vysvětlí a ukáže, co budou dělat. Děti tvoří sami, za asistence pedagogického doprovodu a zdejší pohádkové bytosti. Výrobky si pak děti odnesou s sebou. Pro občerstvení je otevřena cukrárna, rychlé občerstvení a nechybí ani prodejna suvenýrů. Pokud si pro děti přivezete občerstvení vlastní, k dispozici jsou prostory restaurace a venkovního posezení. Ze širokého sortimentu si vyberou školáci i školáčci. Jde o jedinečný výlet s dětmi s velkým množstvím zážitků.

Zanechte odpověď