Kočárky Bugaboo za dvacet let dobyly svět

Je tomu právě 20 let, kdy Max Barenbrug objevil na trhu doslova „černou díru“. Na ulicích Amsterdamu totiž potkával na každém kroku rodiče zápasící s kočárky, s nimiž se těžko manipulovalo, byly zbytečně velké, těžké, neskladné a vzhledově… škoda mluvit. I zželelo se rodákovi z Holandska utahaných rodičů a roku 1999 spatřil světlo světa kočárek Bugaboo.

Proč si kočárky Bugaboo získaly srdce maminek?

Už první kočárek uvedený na trh před dvaceti lety se maximálně odlišoval od dosavadních dostupných kočárků. A to jak designem, jehož základ se od té doby nezměnil, tak i vlastnostmi. Bugaboo s heslem „Move Freely“ je synonymem pro flexibilitu, volnost pohybu, nenáročnost a komfort v jednom. V roce 2005 se na ulicích objevil Bugaboo Cameleon. Ten s konečnou platností podepsal ortel smrti sice levnějším, zároveň ale i méněcenným kočárkům té doby.

Jeden kočárek pro hodně dětí

Obrovskou devízou Bugaboo je skutečnost, že vydrží. Co konkrétně? Třeba různé typy terénů, a to díky třem typům koleček tlumících nárazy, otáčejícím se bez problémů o 360 °. Unese a ochrání úplně maličké miminko, ale i tříletého cvalíka. Například Kočárky Bugaboo Cameleon3 lze konfigurovat několika způsoby. Jedním dítětem život Bugaboo nekončí. Putuje z rodiny do rodiny, od přátel k přátelům po mnoho let. Tak kvalitní kočárek to je.

Bugaboo Cameleon³

 

Nej modely

Bugaboo Bee + ideální už pro novorozeňata je skladný do takové míry, že se bez problémů vejde i do malých vozů. Už zmíněný Bugaboo Cameleon3 patří díky technické dokonalosti k nejvyhledávanějším vůbec. Konstrukce počítá s hlubokou korbou, sportovní verzí i připevněním autosedačky. Bugaboo Donkey uveze ne jedno, ale klidně i dvě děti naráz. Bugaboo Runner představuje ideální volbu pro sportovně založené rodiče, kteří se pohybu nevzdají ani při tlačení kočárku.

Jestli hledáte kočárek, který vzhledem okouzlí vás, milé dámy, nebo technickými parametry ohromí vás, pánové, zajděte do obchodu Mybabystore v Praze 9. Nebo se pokochejte hned teď ve stejnojmenném e-shopu.

Zanechte odpověď