Lada Kolovratová: Životopis

Dobrou náladu hned po ránu přináší divákům televizní relace Strudio 6 redaktorka a moderátorka Lada Kolovratová. Tvář notoricky známá z televizní obrazovky, a přece si dokázala udržet „daleko od těla“ všechny lovce senzací. A čas prokázal, že zachovat „tlustou čáru“ mezi veřejnou prací a soukromím je někdy velmi dobrou „reklamou“ a ani trochu to neubere na popularitě.

Lada Kolovratová: Průvodkyně všedním ránem

Lada Kolovratová je redaktorka moderátorka ranního pořadu Studio 6 České televize. Jejím atributem je kultivovaný projev a vždy úhledný zjev. „My zkušení diváci, kteří celé roky vstáváme se Studiem 6, máme pro tříhodinové ranní pásmo i jeho tvůrce pochopení. Víme, že neexistuje téma, které by Jolka Krásná nedokázala uvést, a neexistuje místo, na kterém by Lada Kolovratová nepořídila rozhovor,“ napsal před časem Filip Rožínek ve svém sloupku pro Hospodářské noviny. Rozhovory jsou totiž formát, který Ladě Kolovratové obzvlášť „sedí“.

Studio 6 – váš start do nového dne

Studio 6 – to jsou tři hodiny nabité událostmi. Dvojice moderátorů společně s našimi zpravodaji a hosty diskutují o tom, co dnešek přinese nového v politice, ekonomice, kultuře a ve sportu. Podrobně se dozvíte, jaké bude počasí a co nás čeká na silnicích. Zpravodajský pořad Studio 6 vysíláme na ČT24 každý pracovní den od 5.59 do 10.00 hodin (v letních měsících od 6.59 hodin).

Zdroj: ceskatelevize.cz

 

Jinak se toho televizní diváci o oblíbené redaktorce moc nedozvědí. A ani nemají kde něco zjistit. Lada Kolovratová sice má veřejně přístupný profil na Facebooku. A v něm se lze dočíst leda to, že:

 • pracuje pro Českou televizi,
 • chodila do hotelové školy,
 • vystudovala ekonomickou univerzitu
 • a žije v Praze.

Na internetu lze nalézt i datum narození Lady Kolovratové. Jenže ani z něj není co vyvozovat. Uvedený 22. prosinec je přesně na hranici znamení Střelce a Kozoroha (v západní astrologii je Slunce v konstelaci Střelce zhruba od 22. listopadu do 22. prosince).

Početná „obec fanoušků“ Lady Kolovratové

Ale že je Lada Kolovratníková oblíbená a že mí své „fanoušky“, o tom není pochyb. Důkazem jsou různí diskusní fóra, nichž se o Ladě Kolovratové vedou řeči. Samozřejmě, že anonymní, respektive – diskutující se ukrývají za nicky. Tak proč nicky zveřejňovat? Ostatně, obsah diskusí je volně vyhledatelný.

Vybráno z internetových diskusních fór

 • Když vidím tuto dámu ráno na ČT, tak se většinou den vyvede!
 • Lado, jste nejkreativnější a nejzajímavější reportérka ČT. Jste 100% profesionálka a navíc krásná žena.
  Ať se Vám daří!
 • Omyl. Rozená Kolovratová.
 • To to letí princezno Lado.
  A za rok v létě padesátka.
  To jsou ta „děcka“ z šedesátého osmého.
  Ale ještě pořád kočka.
  Jinak vše NEJ NEJ k dnešnímu svátku. Zdravíčko, dobrou práci a trochu toho sexu.
 • Kecáš chlapče. Lada Kolovratová. Provdaná Dušičková. Dnes opět Kolovratová. Nevíš-nepiš.
 • Dobré ránko, přátelé. Jdu s fenkama „několik metrů“ před barák a tam (u dětské sjezdovky) Česká televize a Lada Kolovratová . Není to boží?
 • V ostravské televizi začínala jako Lada Dušičková. Po rozvodu se vrátila ke svému dívčímu jménu Kolovratová. Prý je ze starého rodu Kolowratů. Ale to tvrdí ona.

 

Zanechte odpověď