Luxusní šperky nejsou hřích

Krásné a vkusné klenoty. Cenné kousky, které se budou dědit z generace na generaci. Nejedná se ovšem o každý artikl zdobený diamanty. Investiční kousek musí zdobit neotřelost, tradice významné značky a punc noblesy. Jestli toužíte vlastnit talový skvost, hledejte ten svůj pouze mezi osvědčenými výrobci.

Zlaté a stříbrné šperky značky Tous

Nebojte se, že luxusní šperky musí stát desetitisíce, statisíce i miliony. Ano, samozřejmě mezi top výrobce patří věhlasné brandy, jejichž butiky zdobí Pařížskou ulici. Kousek luxusu najdete ovšem i u dostupné značky Tous. Španělský výrobce vkusných kousků, vybavíte si jej ve spojitosti s jejich ikonickým medvídkem. Nejen on je poznávacím znamením značky. Značka samotná bude slavit příští rok už 100 let své existence, v Česku otevřela první butik teprve nedávno. Mezi její ambasadorky se řadí významné ženy. Celosvětově ji propagovala Gwyneth Paltrow, u nás Simona Krainová či Daniela Peštová. Luxusní zlaté a stříbrné šperky si zde vyberou nejen dámy, najdete tu mnoho doplňků i pro muže. A co více, decentní kousky v mnoha liniích vyrábí i pro děti.

Náhrdelník Tous Sweet Dolls Silver

Luxusní šperky znamenají kvalitu

Když jsme se dotkli dětských kolekcí, znovu zmíníme medvídka. Typický motiv spíše pro dětské zboží, ovšem právě na něm lze demonstrovat, jak vkusně a citlivě umí v Tous implementovat tento tvar i do kolekcí šperků pro dospělé. V mnoha kombinacích i barevných provedeních. Tento charakter je pro Tous rovněž typický. Hravost. Experimentální souznění komponentů v podobě různých kvalitních kamenů. V neposlední řadě tato značka vyniká i kombinace kovů. V jednotlivých liniích najdete decentní, více výrazné i možná až extravagantní kousky, jež nesnesou další doplňky. Na den tak obléknete decentní sety, pro večer zvolíte okázalý solitér. Mimochodem, i toto je poznávací znamení luxusního šperku. Je totiž skvěle variabilní. Můžete jej nosit na víc příležitostí, takže se jedná o lepší investici, protože jej unosíte více než běžnou bižuterii. A to nehovoříme o kvalitě materiálu.

Nová kolekce Tous

Ptáte se, co vám Tous nabízí? Každá kolekce myslí na funkčnost a originalitu. Budete mít to, co nikdo jiný, zároveň se takový kousek neokouká. Značka akcentuje finanční dispozice svých zákazníků, můžete si dopřát luxusní kousky za několik tisíc, lze zakoupit i levnější kousky. Rozhodně to však není na úkor kvality. Všechny artikly jsou prvotřídní. Linie jsou vždy zaměřené na určité téma, proto si zde vybere mnoho lidí různého vkusu. Jste konzervativní? Může se vám zalíbit kolekce Real Sissy. Chcete-li něco nápaditějšího, projděte si kolekce s pojmem „icon“. Ikonický medvídek pak nabízí například linie Silueta. Ponořte se proto na stránkách této značky do světa krásy, noblesy i lehké marnivosti. Zkrátka se nechte obklopit radostí, kterou si s těmito doplňky zejména my, ženy, děláme.

Zanechte odpověď