Pánská móda v letním stylu

Zorientovat se v módních trendech stojí často velké úsilí a v některých případech i duševní zdraví. Naštěstí se mezi pánskými i dámskými kolekcemi dá najít nadčasové oblečení. Díky němu se pak nemusíte bát, že zpoza rohu vyskočí módní policie se záměrem vás zlynčovat za model z loňské sezóny. I přes nadčasovost některých kousků je ovšem dobré šatník občas provětrat. Například trendy tohoto léta se určitě neztratí. Ať už jde o přetrvávající army styl nebo oblíbené tank topy. Letos je opravdu z čeho vybírat.

Letní kolekce pro pány

Moderní styl a celkově módní trendy se vyvíjí velmi rychle. Ani si nestačíte vyzkoušet tričko v kabince a už mají několik nových kolekcí. Široká nabídka ovšem dává každému možnost vybrat si to, co mu opravdu sedí, a hlavně to není pořád dokola stejné. Ani pánský šatník si totiž na léto nevystačí jen se třemi tričky, kraťasy a možná něčím na koupání, což jsou ve skutečnosti vlastně taky kraťasy. Zajímavé a originální letní kousky nejen pro pány nabízí například bolf.cz. Od ponožek přes saka až po kšiltovky. Člověk by se musel hodně snažit, aby si nevybral.

Šedé pánské sako Bolf 1652

Trendy letošního léta

Letošnímu létu bude i nadále vládnout army vzor. Což ovšem samozřejmě neznamená, že to u bazénu bude vypadat jako v kasárnách. Stále se drží například i nesmrtelná džínovina a trochu letních barev můžou hravě zajistit třeba pohodlné koupací šortky. I zmiňované tank topy se letos na pultech obchodů dlouho neohřejí. Stylová trička bez rukávů a třeba i s kapucí se totiž těší velké oblibě https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Panska-tricka_Bez-rukavu-1068.html.

Tmavě modré pánské tílko bez potisku Bolf 1205

A není se čemu divit. Když už se člověk musí během letních pařáků obléct do něčeho jiného než do plavek, ideálně něco co nejlehčího a nejpohodlnějšího. Bolf nezahálí ani v oblasti smart looku. Takže pokud vás během prázdnin čeká třeba pracovní schůzka nebo pohovor, určitě se nebojte, že byste museli jít v kraťasech.

Odvětví pánské módy se v posledních letech značně rozšířilo a nabízí velké množství stylového oblečení, variant i barev. Pro pány tedy nemusí být jejich vrcholným outfitem džíny a obyčejné tričko. I když, to by vlastně také klidně mohlo. Hlavně když nepůjde o ponožky v sandálech.

Zdroj fotek: Bolf.cz

Zanechte odpověď