Primark Linz

Jezdit za výhodnými nákupy do Rakouska u nás není příliš obvyklé. Mnohem více se mluví o Polsku nebo Německu. Ale Primark Linz, otevřený v létě 2017, může všem milovníkům levné, a přitom kvalitní módy, nabídnout skutečnou pastvu pro oko i peněženku.

Hned na úvod je třeba podotknout, že název města Linz není nic jiného než náš starý známý Linec. A od té doby, co v jeho nákupním centru PlusCity otevřel svou pobočku i módní řetězec Primark, je o výlety sem opravdu velký zájem. Není problém se přidat k nějakému organizovanému zájezdu nebo si naplánovat cestu autem.

Primark Linz

Primark Linz – praktické info

Primark v Linzi je součástí obchodního centra Linz Plus City. Trefíte sem snadno, stačí zadat do navigace tuto adresu:

Plus City
Pluskaufstrasse 7
4061 Pasching, Austria

Přivítá vás velké free parkoviště – a pravděpodobně také velké množství lidí. Zvláště o víkendu tady bývá velmi plno, ve všední dny je situace o něco lepší.

Linz vs. Drážďany

Nakupujete-li rádi v zahraničí, určitě vám neunikl vyhlášený Primark v Drážďanech. Porovnali jsme obě prodejny podle osobních zkušeností i internetových recenzí, a tady je výsledek:

  • Primark v Linzi je oproti tomu v Drážďanech zhruba třetinový. Poznáte to především na šíři sortimentu i poněkud stísněné prodejní ploše.
  • Prodavačky jsou zde milejší a ochotnější. Stále se usmívají a neváhají poradit, i když němčinou právě bravurně nevládnete.
  • Oproti prodejně v Drážďanech má Primark Linz flexibilnější otevírací dobu.

A jaký sortiment můžete v Primarku nakoupit? Prakticky vše, na co si vzpomenete. Sestavili jsme pro vás přehlednou tabulku i s přibližnými cenami, abyste se mohli na cestu dostatečně připravit.

Oblečení Přibližná cena
balerínky 250,00 Kč
dámské kalhoty, rifle 280,00 Kč
dámský svetřík 140-250 Kč
dámské tričko 15-140 Kč
pánské kalhoty, rifle 230,00 Kč
pánská košile včetně kravaty 140-290 Kč
pánské tričko 80-120 Kč

 

Primark Linz – otevírací doba

Pondělí: 09:00 – 19:00

Úterý: 09:00 – 19:00

Středa: 09:00 – 19:00

Čtvrtek: 09:00 – 21:00

Pátek: 09:00 – 21:00

Sobota: 09:00 – 21:00

Neděle: Zavřeno

Za jakými obchody se ještě vydat do nákupního centra Linz Plus City?

Nakupovat však nemusíte pouze v Primarku. Během své návštěvy můžete navštívit také množství dalších obchodů s nejrůznějším sortimentem:

Benetton

C&A

Desigual

Esprit

Merkur – supermarket s velmi širokou nabídkou nejrůznějšího zboží

Mango

Orsay

s.Oliver

Peek & Cloppenburg

Tom Tailor

Veromoda

Toto nákupní centrum je vyhlášené svým přívětivým prostředím, množstvím zeleně a přírodních prvků. Najdeme tu například jednu z největších dřevěných střech v Evropě!

Náš tip: V nákupním centru Linz Plus City najdete také dětské centrum, kde můžete bez obav odložit svou ratolest a nakoupit si maximálně v klidu. Nic neplatíte a na domluvu vám stačí pár základních frází. Rozhodně proto doporučujeme tuto možnost vyzkoušet.

Zanechte odpověď