Proč si za kurz angličtiny musí maminka zaplatit

Znáte to neustálé odkládání důležitých úkolů na později? Postihuje to každého z nás.

Je pochopitelné, že máte hodně práce. Znají to všechny maminky. Že jste unavená psychicky i fyzicky a často jediné, po čem toužíte, je svatý klid nebo vana s teplou vodou.

Studium cizího jazyka je to poslední, na co dokážete myslet. Přesto byste se však chtěla tu angličtinu zlepšit. Nepodléhejte beznaději.

I vytížená maminka se dokáže naučit cizí jazyk na celkem slušné úrovni, pokud má štěstí na kvalitní kurz angličtiny.

Učení však chce pravidelnost. Určitě si čas, kdy se vám dobře učí. Může to být hned ráno, nebo naopak večer, když už máte všechno vybavené a dokážete se na angličtinu soustředit.

Pokud možno, dodržujte vždy stejnou dobu učení. Později zjistíte, že jste si již na takový režim zvykli tak silně, že to budete považovat za automatickou činnost, a nikoliv za zátěž.

Najděte si své oblíbené místečko. Kout, ve kterém se cítíte dobře, část domu, kde nebudete vyrušováni a budete mít klid od všech vnějších vlivů – alespoň na těch 15 minut.

Pokud budete mít skutečně silnou motivaci, pokud se naučíte pravidelnosti a vyčleníte si denně několik koncentrovaných minut na naučení, opravdu se angličtinu zvládnete naučit i jako samouk, ještě, než začne vaše miminko mluvit.

Když si však budete vybírat kurz angličtiny, zamyslete se nad tím, jestli bezplatný kurz ve skutečnosti stojí za to. Jednak kvalitativně a jednak… motivačně.

Motivace a pravidelnost jsou dva pevné základy úspěchu s angličtinou.

Lidé si jen málokdy váží a věnují se tomu, co mají zdarma. Pokud si nezaplatíte za kurz, pokud do toho nevložíte peníze, nebudete až tak velmi nuceni studovat.

Může vám aplikace posílat denně i pět set upozornění, pokud nepřijdete o peníze a pokud nebudete nijak časově limitováni, jen těžko se přinutíte do pravidelného učení.

Dobrý kurz angličtiny je totiž postaven tak, že si zaplatíte přístup na několik měsíců a za ten čas byste měli kurz absolvovat – a tedy se i naučit jazyk. Není čas na úvahy a odkládání.

Angličtina

Tak vzhůru do toho!

Zanechte odpověď