Proč si zajít na lash lifting aneb 10 důvodů proč svěřit své řasy do rukou odborníka

Důvodů proč si zajít na lash lifting se nabízí opravdu mnoho. V následujícím článku se dočtete, jaké výhody tato alternativa prodlužování řas nabízí ve srovnání s jinými metodami. Zjistíte, že se nejedná pouze o vizuální benefity, ale převážně o ty zdravotní. Lash lifting řasy vyživuje a je šetrný k očnímu okolí. Jedná se pouze o práci s vlastními řasami, proto jsou následující řádky určeny nejen ženám, ale i mužům.

Proč si zajít na lash lifting? Primárně kvůli vzhledu

Prvním důvodem, proč si zajít na lash lifting je vzhled. Před první procedurou je vhodná konzultace s odborníkem, kterému sdělíte vaše představy a požadavky a on jim následně vzhled vašich řas přizpůsobí.

Procedura

· Opticky zvětší a rozjasní oči

· Dodá tváři atraktivnější vzhled

· Zvýrazní oční linii

řasy

Je šetrný k vašim řasám

Velkou výhodou, oproti umělým řasám, je šetrnost k vlastním řasám. Pokud máte zkušenosti s umělými řasami, pravděpodobně víte, že po vypadání umělých řas jsou vaše řasy zesláblé, poničené a dokonce kratší, než byly původně. Tato situace u lash liftingu nehrozí, naopak jeho aplikace vaše řasy vyživí, dodá jim sílu a objem. Také zde nehrozí podráždění očí lepidlem.

Dodá řasám potřebnou výživu

Tato metoda také funguje jako vynikající způsob výživy pro vaše řasy. Během aplikace jsou použity vyživující složky, které pomáhají řasám v růstu. Pokud máte zájem o extra výživu, můžete také využít tzv. lash botoxu, který obsahuje keratin, oleje, výživu a vodu. Řasy jsou po proceduře otevřené, takže přijmou několikanásobně více výživných látek a zvětší svůj objem.

Je vhodný pro všechny typy řas

Lash lifting je vhodný jak pro ženy, tak pro muže a pro všechny typy řas. Nezáleží na tom, zda máte dlouhé a pevné řasy, tuto proceduru může absolvovat kdokoli. Pokud jsou vaše řasy krátké, roztřepené, rostou rovně či dokonce směrem dolů, právě tyto problémy dokáže napravit.

Je zcela nenáročný na údržbu

Při užívání umělých řas musíte vždy dbát na opatrnost, a to za všech okolností. Nesmíte si promnout oči, musíte spát na boku, nesmíte nosit masku na spaní a být opatrní při oplachování obličeje. U lash liftingu nejsou tato patření potřeba, a proto je vynikající alternativou k prodlužování řas. Nemusíte tedy dbát na zvýšenou opatrnost, naopak s řasami zacházíte naprosto stejně, jako jste zvyklí. Opatrní musíte být pouze během prvních 24 hodin po aplikaci, vyhnout se saunám, horké sprše a nemnout si oči.

Je vhodný pro alergiky

Tato alternativa je skvělou volbou pro ty z vás, kteří by stáli o výraznější řasy, ale bohužel se u vás projevila alergická reakce na lepidlo používané pro umělé řasy. Lash lift používá zcela hypoalergenní složky, proto je vhodný pro každého.

Vydrží dva měsíce

Stejně jako v případě umělých řas, lash lifting vydrží několik týdnů a je velice praktický. Po probuzení není nutné nanášet žádný make up, avšak tu možnost máte. Na řasy je možné nanášet řasenku, která se díky upraveným řasám aplikuje mnohem lépe. Narozdíl od umělých řas, řasy upravené pomocí lash liftingu vydrží v průměru osm týdnů, tedy dvakrát déle než umělé řasy.

Není finančně náročný

Z finančního hlediska jsou výdaje srovnatelné s výdaji za umělé řasy. V poměru kvalita/ cena je však lash lifting výhodnější. Na doplnění nemusíte chodit každé čtyři týdny, stačí jednou za osm týdnů a váš vzhled je přirozenější než v případě postupně odpadajících umělých řas.

Je časově nenáročný

Aplikace je zcela časově nenáročná. Není zde potřeba žádná příprava, pouze v případě je nutné mít odlíčené oči, o zbytek už se postará vámi zvolený odborník na řasy. Celá procedura je bezbolestná a zabere v průměru hodinu vašeho času.

Nejsou použity žádné umělé řasy

Při této metodě nejsou použity žádné umělé řasy, pracuje se pouze s vašimi řasami a díky tomu je pak váš vzhled přirozenější.

Lash lifting nabízí mnoho výhod v jednom. Dodá řasám nejen požadovanou délku a objem, ale také potřebné živiny, ušetří spoustu času a vydrží téměř dva měsíce, aniž by řasy jakkoli poškodil. Nyní máte všechny potřebné informace ke zvážení využití této metody.

Řadíte se také mezi příznivce zvýraznění řas pomocí odborných technik nebo jste zastánce zcela přirozeného vzhledu? Tak či onak, budeme rádi, když se s námi v komentářích podělíte o vaše zkušenosti a názory!

Zanechte odpověď