Svůj svatební web musíte mít i vy

Váš den D se blíží a vy přemýšlíte nad tím, co všechno je třeba zařídit, aby se na nic nezapomnělo? Oblečení, květiny, cukroví, menu, program večera, kapela, oddávající a také svatební oznámení. Co kdybyste to poslední jmenované na své svatbě pojali trochu originálněji a moderněji, jak se v 21. století sluší a patří?

Je možné, že papírové svatební oznámení se jednoho dne stane minulostí. Ono je totiž docela nepraktické. Tisk na hezký papír něco stojí a služby pošty jsou čím dál dražší. Co kdybyste trochu ušetřili elektronickým oznámením v podobě webu? Pak svým blízkým pošlete jen odkaz.

Svatba

Více než svatební oznámení

Svatební web se obvykle používá jako forma oznámení. Napíšete na něj datum a místo konání svatby, přidáte pár hezkých fotografií, připíšete informace o doporučeném dress code. Nejlepší na tom celém je, že pokud se v průběhu příprav něco změní, na webu to snadno opravíte. Na tištěném svatebním oznámení by nic takového nešlo.

Po svatbě svůj web snadno předěláte na krásnou upomínku. Přidáte pár pěkných fotek, připíšete poděkování všem hostům, kteří si našli čas a dorazili, a uděláte z webu vzpomínku, k níž se budete jistě rádi vracet nejen vy, ale i vaši známí.

Svatba

Všechno si nachystáte sami

Skvělé je, že webové svatební oznámení si nachystáte i bez pomoci odborníků. Vůbec nezáleží na tom, jestli znáte základy HTML, nebo vám tvorba webových stránek naprosto nic neříká. V systému Saywebpage si jednoduše vyberete jednu z přichystaných šablon a pouze ji naplníte obsahem. Nahrajete vlastní fotografie, přidáte texty. Všechno je tak jednoduché, jako kdyby člověk tvořil dokument ve Wordu. A hlavně, jak již bylo jednou zmíněno, kdykoliv to jde změnit. Není problém, když se nakonec rozhodnete, že byste ještě chtěli něco připsat nebo vyměnit nějakou fotografii. Váš web se může vyvíjet podle toho, jak se postupně vyvíjí vaše svatba. Tak dáte modernímu formátu oznámení šanci?

Zanechte odpověď