Vybíráme nábytek do dětského pokoje. Kde se zdají nejhezčí sny?

Zařizování dětského pokoje může být zábava. Zejména, když nám při tom pomáhají naše děti. Dětská fantazie je mnohem bohatší než ta naše, tak proč jim nedat prostor, aby se realizovaly. Nakonec jde přeci o jejich pokojík. My se zaměřme hlavně na použitý materiál a dostupnost, děti ať si vyberou provedení a barvy. Co je hitem dnešních dětských pokojíčků a kde nakupovat, to se dovíte v následujícím článku.

Originální dětské postele

Nejoblíbenější postele pro děti jsou ty, co jako postele nevypadají. V ideálním případě připomínají bunkr, nebo mají alespoň doplňky, ze kterých se bunkr dá postavit. V tomto ohledu se nám nabízí dvě možnosti. Buď koupíme rovnou takzvanou domečkovou postel, kam se dítě schová, kdykoliv se mu zachce, nebo si vystačíme s klasickou dřevěnou postelí, která disponuje úložným prostorem. Není totiž žádným překvapením, že děti milují šuplíky. Dá se z nich postavit tolik věcí. Třeba právě zmíněný bunkr. A navíc v nich hravě schováme ložní prádlo, takže naše ratolesti budou mít na posteli dostatek prostoru na hraní. Chlapečky zaujmou mimo jiné postele ve tvaru aut, které najdeme například v eshopu www.banaby.cz .

Auto postel

Postýlky pro miminka

Pokud čekáme miminko a pořizujeme dětskou postýlku, zaměřme se hlavně na její bezpečnostní prvky. Důležité je, aby zábradlí bylo dostatečně vysoké, a nikde nehrozilo, že by si miminko mohlo skřípnout ručičku nebo nožičku. Nezapomeňme ani na polštářkový mantinel do postýlky, abychom předešli úrazu. Také pozor na materiál! Dětský dřevěný nábytek musí být ošetřen tak, aby si z něj děti nezadřely třísku a hlavně, aby neobsahoval toxické látky. Přeci jen batolata objevují svět ústy, takže vše olizují a strkají do pusy. Bezpečné postýlky a něžné doplňky do postýlky pro české i slovenské maminky nabízí společnost Banaby na svých webových stránkách www.banaby.sk.

Zanechte odpověď