Že ještě vaše dítě nemá kvalitní školní batoh? Pořiďte mu jeden z nové řady!

Kvalita školního batohu je velmi důležitá věc. Pokud byste ji podcenili, hrozí i trvalé poškození zad vašeho dítěte. Ono se to totiž nezdá, ale i vaše dítě nosí každý den třeba i několikakilogramovou zátěž. Hlavně proto je nutné vybrat batoh, který pomůže nálož zvládnout, a když bude navíc skvěle vypadat, vaše dítě bude nadšené!

Důležité znaky kvality – ty rozhodně musí mít!

Školní batohy nejsou všechny stejné. Především za nízkou cenou se skrývají modely, které absolutně nevyhovují vysokým nárokům na kvalitu. Současně cena rozhodně není to jediné vodítko, kterým byste se při výběru měli řídit. Zaměřte se hlavně na provedení. Důležité je, aby měl batoh polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda. Tím se podpoří správné a zdravé držení zad. Zejména u batohů pro malé děti je vhodné, pokud je vybaven bederním pásem. I ten podporuje zdravé držení zad a současně pomáhá rozložit váhu „nákladu“. Je rovněž lepší, když má batoh široké polstrované popruhy, které jdou snadno nastavit. Děti také ocení, když bude mít batoh více kapes – pomůže jim to v orientaci ve věcech. Do jedné kapsy uloží sešity, do další učebnice, svačinu apod. Toto členění mají hlavně školní batohy pro 1. stupeň. Na školní batohy pro studenty jsou zase kladeny vysoké nároky z hlediska odolnosti. Povrchová látka musí vydržet i občasné horší zacházení, měla by být lehce omyvatelná a ideálně nepromokavá.

Školní batoh

Nová řada plní sny rodičů i dětí

Pokud se vaše dítě ještě nemělo šanci pochlubit novým batohem a ten starý už dávno ztratil svou krásu, je na čase se podívat na novou řadu batohů od českého výrobce STIL. Jejich předností je vysoce kvalitní zpracování a široký výběr designů. Vybere si prvňáček i středoškolák. Mezi jejich přednosti patří i nízká váha. Navíc je možné koupit batoh samostatně nebo ve výhodném setu, jehož součástí jsou ještě: penál, box, zástěrka, peněženka a další školní potřeby vždy ve shodném designu.

Zanechte odpověď